Galvosūkių dėžės

Galvosūkių dėžė - kas tai? 
Galvosūkių dėžė tai įdomi, netradicinė pramoga, kuri gali vykti Jūsų norimoje vietoje. Vos tik ją pravėrus prasideda jūsų išbandymas. Sprendžiant vieną užduotį po kitos, bandant išnarplioti pateiktas užuominas ir pasitelkiant įvairiausius įgūdžius einama prie pagrindinio tikslo - bombos išjungimo arba laikmačio sustabdymo. Galvosūkių dėžę atvežame tiesiai pas jus visoje Lietuvoje arba žaisti galite mūsų poilsio kambaryje.

Kam skirta? 
Įmonės vakarėliams, draugų pasibuvimams, šeimos vakarams, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms ar šventėms.

Galvosūkių dėžė Nr. 1
(vidutinis laikas - 1 val. 10 min.)

Galvosūkių dėžė Nr. 2
(vidutinis laikas - 1 val. 40 min.)

Apie pramogą

Viskuo pasirūpinsime mes - dėžę pristatysime į Jūsų nurodytą vietą ir žaidimą pabaigus - pasiimsime. Jums belieka mėgautis žaidimu.
Sudėtingumas: Užduotys yra subalansuotos taip, kad reikėtų kuo mažiau pagalbos iš mūsų, bet nebūtų per daug akivaizdu ir lengva.
Dalyviai: amžius neribojamas (jaunesniems nei 14 metų užduotys gali būti sudėtingos). Dalyvių skaičius neribojamas (patogiausia iki 5 žmonių).
Trukmė - tikslas yra spėti įveikti užduotis per 60 minučių, tačiau vienam žaidimui skiriamos 3 valandos.
Pristatome visoje LIETUVOJE
- Panevėžio mieste ir priemiesčiuose pristatymas nemokamas. Kitur - skaičiuojama pagal konkretų adresą ir atstumą.
Atkreipkite dėmesį! Dėžę reikia saugoti nuo lietaus, drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Geriausia žaisti uždaroje patalpoje, o žaidžiant lauke - pavėsinėje.

Kaina: 35 Eur.